Get back on court today... Squash Wales Level 0 guidance here

Masters Home Internationals

Masters Home Internationals

27 Sep 2021

Venue

Nottingham

Mens 35/55/75 – Womens 55

Category

Last Name

First Name

First Match

Category

BU11

Last Name

Khalil

First Name

Ali

First Match

Saturday 10.10 SWNC

Category

BU11

Last Name

Morris

First Name

Jo

First Match

Saturday 10.10 SWNC

Category

BU11

Last Name

Mckay

First Name

Arthur

First Match

Saturday 10.10 SWNC

Category

BU11

Last Name

Dickens

First Name

Oliver

First Match

Saturday 10.10 SWNC

Category

BU11

Last Name

Davies

First Name

Reuben James

First Match

Saturday 10.10 SWNC

Category

BU11

Last Name

Davies-Clarke

First Name

Archie

First Match

Saturday 10.10 SWNC

Category

BU11

Last Name

Morris

First Name

Joe

First Match

Saturday 10.10 SWNC

Category

BU11

Last Name

Vite

First Name

Dylan

First Match

Saturday 10.10 SWNC

Category

BU13

Last Name

Roberts

First Name

Dylan

First Match

Friday 12.20 CDF

Category

BU13

Last Name

Mcguiness

First Name

Williams

First Match

Friday 12.20 CDF

Category

BU13

Last Name

Flint

First Name

Indie

First Match

Friday 12.20 CDF

Category

BU13

Last Name

Flett

First Name

Harry

First Match

Friday 12.20 CDF

Category

BU13

Last Name

Starwaski

First Name

Michal

First Match

Friday 12.20 CDF

Category

BU13

Last Name

Stephens

First Name

Louis

First Match

Friday 12.20 CDF

Category

BU13

Last Name

Cottrell

First Name

Declan

First Match

Friday 12.20 CDF

Category

BU13

Last Name

Evans

First Name

Jared

First Match

Friday 12.20 CDF

Category

BU13

Last Name

Turnbull

First Name

Archie

First Match

Friday 12.55 CDF

Category

BU13

Last Name

Higgs

First Name

Daniel

First Match

Friday 12.55 CDF

Category

BU13

Last Name

Hodge

First Name

Evan

First Match

Friday 12.55 CDF

Category

BU13

Last Name

Khalil

First Name

Ismail

First Match

Friday 12.55 CDF

Category

BU13

Last Name

O Flynn

First Name

Frank

First Match

Friday 12.55 CDF

Category

BU13

Last Name

Davies

First Name

Aled Lloyd

First Match

Friday 12.55 CDF

Category

BU13

Last Name

Els

First Name

Patrick

First Match

Friday 12.55 CDF

Category

BU13

Last Name

Bloomfield

First Name

Harry

First Match

Friday 12.55 CDF

Category

BU15

Last Name

Mahon

First Name

Jack

First Match

Friday 16.25 SWNC

Category

BU15

Last Name

Silvester

First Name

William

First Match

Friday 11.10 SWNC

Category

BU15

Last Name

Horsburgh

First Name

Christopher

First Match

Friday 11.10 SWNC

Category

BU15

Last Name

Gwidzima

First Name

Ryan

First Match

Friday 11.10 SWNC

Category

BU15

Last Name

Harms

First Name

Nero

First Match

Friday 11.10 SWNC

Category

BU15

Last Name

Silvester

First Name

James

First Match

Friday 11.10 SWNC

Category

BU15

Last Name

Cottrell

First Name

Jac

First Match

Friday 11.10 SWNC

Category

BU15

Last Name

Davies

First Name

Joshua

First Match

Friday 11.10 SWNC

Category

BU15

Last Name

Cooper

First Name

Sacha

First Match

Friday 11.10 SWNC

Category

BU15

Last Name

Sharpe

First Name

Ioan

First Match

Friday 11.45 SWNC

Category

BU15

Last Name

Saunders

First Name

Luke

First Match

Friday 11.45 SWNC

Category

BU15

Last Name

Cargill

First Name

Jamie

First Match

Friday 11.45 SWNC

Category

BU15

Last Name

Azer

First Name

Michael

First Match

Friday 11.45 SWNC

Category

BU15

Last Name

Flint

First Name

Sonny

First Match

Friday 16.25 SWNC

Category

BU15

Last Name

Lesson

First Name

Sebastian

First Match

Friday 17.00 SWNC

Category

BU15

Last Name

Cann

First Name

Oliver

First Match

Friday 11.45 SWNC

Category

BU15

Last Name

Maybury

First Name

Ashley

First Match

Friday 11.45 SWNC

Category

BU15

Last Name

Penman

First Name

Kyle

First Match

Friday 16.25 SWNC

Category

BU15

Last Name

Broadbridge

First Name

Alexander

First Match

Friday 16.25 SWNC

Category

BU15

Last Name

O Flynn

First Name

Jack

First Match

Friday 17.00 SWNC

Category

BU15

Last Name

Campbell

First Name

Rory

First Match

Friday 17.00 SWNC

Category

BU15

Last Name

Kelly

First Name

Elliot

First Match

Friday 17.00 SWNC

Category

BU15

Last Name

Murray

First Name

Louis

First Match

Friday 17.00 SWNC

Category

BU17

Last Name

Bankes

First Name

Archie

First Match

Friday 11.10 CDF

Category

BU17

Last Name

Smith

First Name

Jacob

First Match

Friday 11.10 CDF

Category

BU17

Last Name

Hunter

First Name

Adam

First Match

Friday 11.10 CDF

Category

BU17

Last Name

Chan

First Name

Ying Han

First Match

Friday 11.10 CDF

Category

BU17

Last Name

Osbourne-Wylde

First Name

Samuel

First Match

Friday 11.10 CDF

Category

BU17

Last Name

Dunphy

First Name

Eoghan

First Match

Friday 11.10 CDF

Category

BU17

Last Name

Audsley

First Name

Lewys

First Match

Friday 11.45 CDF

Category

BU17

Last Name

Singhal

First Name

Shivam

First Match

Friday 11.45 CDF

Category

BU17

Last Name

Richmond

First Name

Rory

First Match

Friday 11.45 CDF

Category

BU17

Last Name

Evans

First Name

Rhys

First Match

Friday 11.45 CDF

Category

BU17

Last Name

Thomas

First Name

Harry

First Match

Friday 11.45 CDF

Category

BU17

Last Name

Fuller

First Name

Alec

First Match

Friday 11.45 CDF

Category

BU17

Last Name

Smith

First Name

Alex

First Match

Friday 15.15 SWNC

Category

BU17

Last Name

Lewis

First Name

Daniel

First Match

Friday 15.15 SWNC

Category

BU17

Last Name

White

First Name

Sean

First Match

Friday 15.15 SWNC

Category

BU17

Last Name

Torbet

First Name

Andrew

First Match

Friday 15.15 SWNC

Category

BU17

Last Name

Harms

First Name

Tate

First Match

Friday 15.15 SWNC

Category

BU17

Last Name

Hansert

First Name

Philipp

First Match

Friday 15.50 SWNC

Category

BU17

Last Name

Eissa

First Name

Abdallah

First Match

Friday 15.50 SWNC

Category

BU17

Last Name

Bloomfield

First Name

Jack

First Match

Friday 15.50 SWNC

Category

BU17

Last Name

Smith

First Name

Franklyn

First Match

Friday 15.50 SWNC

Category

BU17

Last Name

Khalil

First Name

Hassan

First Match

Friday 15.50 SWNC

Category

BU19

Last Name

Stern

First Name

Nic

First Match

Friday 10.00 SWNC

Category

BU19

Last Name

Urquhart-Proctor

First Name

Matthew

First Match

Friday 10.00 SWNC

Category

BU19

Last Name

Smith

First Name

James

First Match

Friday 10.00 SWNC

Category

BU19

Last Name

Poole

First Name

Lewis David

First Match

Friday 10.00 SWNC

Category

BU19

Last Name

Liatis

First Name

Panos

First Match

Friday 10.00 SWNC

Category

BU19

Last Name

Broadley

First Name

Joseph

First Match

Friday 10.00 SWNC

Category

BU19

Last Name

Evans-Heyes

First Name

Owen

First Match

Friday 10.00 SWNC

Category

BU19

Last Name

Wright

First Name

Scott

First Match

Friday 10.00 SWNC

Category

BU19

Last Name

Audsley

First Name

Lewys

First Match

Friday 10.35 SWNC

Category

BU19

Last Name

Meredith

First Name

Noah

First Match

Friday 10.35 SWNC

Category

BU19

Last Name

Evans-Heyes

First Name

Sion

First Match

Friday 10.35 SWNC

Category

BU19

Last Name

Mummidi

First Name

Srikar

First Match

Friday 10.35 SWNC

Category

BU19

Last Name

Salter

First Name

Will

First Match

Friday 10.35 SWNC

Category

BU19

Last Name

Harris

First Name

Jack

First Match

Friday 10.35 SWNC

Category

BU19

Last Name

Gilevskiy

First Name

Denis

First Match

Friday 14.05 SWNC

Category

BU19

Last Name

Carter

First Name

Jared

First Match

Friday 14.05 SWNC

Category

BU19

Last Name

Murphy

First Name

Christopher

First Match

Friday 14.05 SWNC

Category

BU19

Last Name

Glen

First Name

Andrew

First Match

Friday 14.05 SWNC

Category

BU19

Last Name

Goad

First Name

Adam

First Match

Friday 14.05 SWNC

Category

BU19

Last Name

Meehan

First Name

John

First Match

Friday 14.40 SWNC

Category

BU19

Last Name

O'Sullivan

First Name

Daniel

First Match

Friday 14.40 SWNC

Category

BU19

Last Name

Pahuja

First Name

Ansh

First Match

Friday 14.40 SWNC

Category

BU19

Last Name

Wells

First Name

Campbell

First Match

Friday 14.40 SWNC

Category

GU11

Last Name

Thomas

First Name

Nia Seren

First Match

Saturday 14.50 SWNC

Category

GU11

Last Name

Hales

First Name

Eliza

First Match

Saturday 10.45 SWNC

Category

GU11

Last Name

Ismail

First Name

Nadiya

First Match

Saturday 10.45 SWNC

Category

GU11

Last Name

Cargill

First Name

Isla

First Match

Saturday 14.50 SWNC

Category

GU11

Last Name

Ismail

First Name

Ameerah

First Match

Saturday 10.45 SWNC

Category

GU11

Last Name

Sidoli

First Name

Madelena

First Match

Saturday 10.45 SWNC

Category

GU13

Last Name

Light

First Name

Megan

First Match

Friday 18.10 SWNC

Category

GU13

Last Name

Breach

First Name

Millie

First Match

Friday 12.55 SWNC

Category

GU13

Last Name

Penman

First Name

Merryn

First Match

Friday 12.55 SWNC

Category

GU13

Last Name

Copley

First Name

Fearnes

First Match

Friday 13.30 SWNC

Category

GU13

Last Name

Doxsey

First Name

Lucy

First Match

Friday 13.30 SWNC

Category

GU13

Last Name

Kemecsei

First Name

Reka

First Match

Friday 13.30 SWNC

Category

GU13

Last Name

Owens

First Name

Olivia

First Match

Friday 13.30 SWNC

Category

GU13

Last Name

Mulla

First Name

Miriam

First Match

Friday 18.10 SWNC

Category

GU13

Last Name

Kaven

First Name

Louisa

First Match

Friday 13.30 SWNC

Category

GU13

Last Name

Warnakulasooriya

First Name

Tolisha

First Match

Friday 13.30 SWNC

Category

GU13

Last Name

Beynon-Cobb

First Name

Isobel

First Match

Friday 13.30 SWNC

Category

GU13

Last Name

Drawid

First Name

Shriya

First Match

Friday 13.30 SWNC

Category

GU13

Last Name

Broadridge

First Name

Harriet

First Match

Friday 18.10 SWNC

Category

GU15

Last Name

Griffiths

First Name

Eve

First Match

Friday 13.30 CDF

Category

GU15

Last Name

Kelleher

First Name

Alyx

First Match

Friday 13.30 CDF

Category

GU15

Last Name

Stephens

First Name

Olivia

First Match

Friday 13.30 CDF

Category

GU15

Last Name

Marshman

First Name

Chloe

First Match

Friday 13.30 CDF

Category

GU15

Last Name

Johnson

First Name

Layla

First Match

Friday 13.30 CDF

Category

GU15

Last Name

Breach

First Name

Ellie

First Match

Friday 13.30 CDF

Category

GU15

Last Name

Jenkins

First Name

Alys

First Match

Friday 13.30 CDF

Category

GU15

Last Name

Mcalpine

First Name

Robyn

First Match

Friday 13.30 CDF

Category

GU15

Last Name

Halliday

First Name

Anna

First Match

Friday 18.45 SWNC

Category

GU15

Last Name

Kersley

First Name

Florence

First Match

Friday 18.45 SWNC

Category

GU15

Last Name

Thomas

First Name

Sophie

First Match

Friday 18.45 SWNC

Category

GU15

Last Name

Niven

First Name

Rowan

First Match

Friday 18.45 SWNC

Category

GU17

Last Name

Smith

First Name

Angharad

First Match

Friday 12.55 SWNC

Category

GU17

Last Name

Thomas

First Name

Jemima

First Match

Friday 12.55 SWNC

Category

GU17

Last Name

Lincoln

First Name

Georgina

First Match

Friday 12.55 SWNC

Category

GU17

Last Name

Jones

First Name

Emily

First Match

Friday 12.55 SWNC

Category

GU17

Last Name

O'Sullivan

First Name

Oonagh

First Match

Friday 12.55 SWNC

Category

GU17

Last Name

Mccloskey

First Name

Victoria

First Match

Friday 12.55 SWNC

Category

GU17

Last Name

Harris

First Name

Asia

First Match

Friday 19.20 SWNC

Category

GU17

Last Name

Allen

First Name

Sophia

First Match

Friday 19.20 SWNC

Category

GU17

Last Name

Mcgugan

First Name

Hannah

First Match

Friday 19.20 SWNC

Category

GU17

Last Name

John

First Name

Sophia

First Match

Friday 19.20 SWNC

Category

GU17

Last Name

Besant

First Name

Olivia

First Match

Friday 19.20 SWNC

Category

GU19

Last Name

Green

First Name

Alice

First Match

Friday 12.20 SWNC

Category

GU19

Last Name

Wright

First Name

Bronte

First Match

Friday 12.20 SWNC

Category

GU19

Last Name

Kirsch

First Name

Rosie

First Match

Friday 12.20 SWNC

Category

GU19

Last Name

Foster

First Name

Chloe

First Match

Friday 12.20 SWNC

Category

GU19

Last Name

Jones

First Name

Katie

First Match

Friday 12.20 SWNC

Category

GU19

Last Name

Copley

First Name

Amber

First Match

Friday 12.20 SWNC

Category

GU19

Last Name

Beattie

First Name

Layna

First Match

Friday 12.20 SWNC

Category

GU19

Last Name

Marshall

First Name

Kiera

First Match

Friday 12.20 SWNC

Stay up to date

Sign up to the Squash Wales newsletter to receive regular updates on events, member benefits and good news from the community.